a1

a2

a3

b1

b2

b3

c1

c2

c3

d1

d2

e1

f1

f2

Realizacje

Nowoczesna kuchnia z wbudowanymi lodówkami i winiarką
Nowoczesna kuchnia z wbudowanymi lodówkami i winiarką

Projekt zrealizowano w Szwecji w miejscowości Halmstad. Kuchnia otwarta na salon z dużym półwyspem z możliwością siedzenia na hokerach dzięki poszerzeniu blatu od strony pokoju. Fronty MDF polakierowane na biały wysoki połysk. W kuchni wbudowano w ścianę lodówkę, zamrażarkę oraz winiarkę firmy ELECTROLUX z frontami stalowymi. Nad wyspą zawieszono okap STAR firmy ELICA, który jednocześnie pełni rolę lampy. Projekt: Arch. Joanna Roczniak, Tomasz Piotrowski VIP STUDIO.

Photos:6

Nowoczesna kuchnia z frontami MDF lakierowanymi na wysoki połysk w systemie bezuchywytowym
Nowoczesna kuchnia z frontami MDF lakierowanymi na wysoki połysk w systemie bezuchywytowym

Projekt zrealizowano w Malmo w Szwecji. Klientom zależało na dopasowaniu kuchni oraz szafy do stylu pozostałych mebli zastosowanych we wnętrzach domu. Kuchnia otwarta na salon i jadalnię stała się głównym elementem dekoracyjnym całego domu. W projekcie zastosowaliśmy system listew uchwytowych lakierowanych na biało tak jak fronty kuchenne. We wszystkich szafkach wiszących, wewnątrz szuflad oraz pod szafkami dolnymi zastosowano doświetlenie w postaci listew LED wpuszczanych w korpus mebli. Wszystkie szuflady oraz fronty szafek wiszących otwierają się elektrycznie dzięki zastosowanemu systemowi SERVO-DRIVE marki BLUM. Nowością jest również elektryczne otwieranie wysokich szaf w których zabudowano lodówkę oraz zamrażarkę. Projekt: Arch. Agnieszka Kowalczyk, Tomasz Piotrowski VIP STUDIO.

Photos:12

Biała kuchnia klasyczna z frontami MDF - ramka
Biała kuchnia klasyczna z frontami MDF - ramka

W kuchni fronty kuchenne jako prosta ramka wykonane zostały z MDF polakierowanego na biały mat. W projekcie tym zastosowano najnowsze systemy szuflad BLUM LEGRABOX w kolorze antracytu z dodatkowym doświetleniem LED oraz urządzenia AGD marki SIEMENS z najnowszej oferty dostępnej tylko w wybranych salonach mebli kuchennych. Ciekawym rozwiązaniem są fronty w szafkach wiszących wykonane z aluminium gdzie wypełnieniem jest szkło transparentne, którego przezroczystość zależy od ustawienia jasności światła wewnątrz szafek wiszących. Dodatkowym elementem dającym głębię w szafkach wiszących są lustra zastosowane jako tło za półkami szklanymi. Projekt: Arch. Agnieszka Kowalczyk, Tomasz Piotrowski VIP STUDIO.

Photos:20

Realizacja w Norwegii w miejscowości SKI
Realizacja w Norwegii w miejscowości SKI

Nasza firma wykonuje wiele projektów w Szwecji oraz Norwegii. Jednym z realizowanych projektów jest kompleks mieszkań w miejscowości SKI pod Oslo. Wykonujemy tam zabudowy kuchenne, garderoby oraz meble łazienkowe w stylu nowoczesnym; najczęściej fronty w białym połysku, blaty granitowe oraz sprzęt marki SIEMENS.

Photos:7

Kuchnia klasyczna z blatem z konglomeratu
Kuchnia klasyczna z blatem z konglomeratu

W meblach kuchennych zostały zastosowane fronty drewniane wybarwione na kolor kawowy. Blaty z konglomeratu kwarcytowego w jasnoszarym odcieniu nadają pomieszczeniu elegancki charakter Dla przełamania delikatnych i jasnych kolorów sprzęt AGD i stolik są w kontrastującej czerni. Dopełnieniem wnętrza są witryny, które umożliwiają wyeksponowanie ulubionej porcelany.

Photos:19

Klasyczna kuchnia z frontami z białego drewna - Model Heandel Drewpol Osina
Klasyczna kuchnia z frontami z białego drewna - Model Heandel Drewpol Osina

Blat wykonano z czarnego konglomeratu Brilliant Black, w którym podwieszono zlewozmywak oraz wyfrezowano ociekacz. Ciekawym rozwiązaniem są LEDY zamontowane nad szafkami wiszącymi dające łunę światła w kierunku sufitu. W kuchni zastosowano sprzęt marki SIEMENS z kawiarką do zabudowy. Projekt wykonała: arch. Agnieszka Kowalczyk - VIP Studio.

Photos:20

Przytulne wnętrze w stylu francuskim
Przytulne wnętrze w stylu francuskim

Meble kuchenne, szafy oraz szafki łązienkowe, wykonano z drewnianych frontów wybarwianych na biało. Kuchnia w połączeniu z salonem tworzy spójna całość, przez zastowanie specjalnie zaprojektowanych szprosó, które nawiązują do mebli w salonie. Głównym elementem dekoracyjnym jest różowa lodówka marki Smeg. Całe mieszkanie utrzymane jest w pastelowej, jasnej kolorystyce. Elementem łączącym wszystkie pomieszczenia jest sztukateria na scianach. Projekt wnętrza wykonała architekt wnętrz Joanna Roczniak, a zdjęcia przygotowała Pani Joanna Skrzyniarz z Reform-Studio.

Photos:36

Nowoczesna kuchnia z białymi frontami lakierowanymi na wysoki połysk i blatem z fragranitu
Nowoczesna kuchnia z białymi frontami lakierowanymi na wysoki połysk i blatem z fragranitu

Kuchnia otwarta na salon została częściowo oddzielona barkiem wykonanym ze szkła i elementów z fragranitu. We frontach MDF zastosowano uchwyt frezowany, który podkreśla prostą i nowoczesną formę całej zabudowy. Elementem dekoracyjnym części kuchennej jest również okap Elica STAR, który pełni również funkcję lampy. Projekt wnętrza wykonała Pani Architekt Magda Mamcarz, a zdjęcia przygotowała Pani Joanna Skrzyniarz z Reform-Studio.

Photos:19

Eleganckie wnętrze z elementami klasyki
Eleganckie wnętrze z elementami klasyki

Mieszkanie znajduje się w nowym budownictwie, wnętrza natomiast zaprojektowane zostały tak, aby właścicielka nie odczuwała dużej różnicy pomiędzy prezentowanym mieszkaniem, a domem, w którym mieszka na co dzień. Kuchnia wykonana została z frontów drewnianych lakierowanych na biało. Jako blat wykorzystano czarny konglomerat ze srebrnymi wstawkami. Głównym elementem dekoracyjnym kuchni jest okap Elica Star. W łazience wykorzystano kafle z kolekcji Dune oraz z kolekcji Macieja Zienia. Wszelkie zabudowy na wymiar, meble w łazience oraz kuchnie wykonała firma Vip Studio wg projektu arch. Agnieszki Kowalczyk – Vip Studio.

Photos:29

Klasyczna kuchnia drewniana z nowoczesnymi dodatkami
Klasyczna kuchnia drewniana z nowoczesnymi dodatkami

Kuchnia wykonana została z frontów drewnianych lakierowanych na biało z lekko widocznym usłojeniem. Chromowane dodatki i nowoczesne urządzenia AGD znacznie podwyższyły standard kuchni. Duża powierzchnia pozwoliła na zabudowanie ściany wysokimi szafami, w których znalazło się miejsce do zabudowania dwóch lodówek, kawiarki, piekarnika do zabudowy oraz szafy gospodarczej. Blaty kuchenne wykonano z granitu – Kashmir White. Zlewozmywak ceramiczny z wysoką baterią FRANKE Ampla. Ciekawym rozwiązaniem są dwa okapy, które dzięki zdwojonej mocy znacznie zwiększyły efektywność pracy. Projekt wykonała arch. Magda Czechowicz

Photos:14

Prosta funkcjonalna kuchnia z frontami lakierowanymi i fornirowanymi
Prosta funkcjonalna kuchnia z frontami lakierowanymi i fornirowanymi

W nowoczesnej kuchni, w której fronty wykonano z płyty MDF lakierowanej na wysoki połysk w kolorze wanilii oraz fornirowane z kontynuacją usłojenia, zastosowano rozwiązania znacznie poprawiające komfort pracy. Na życzenie klienta zamontowano zmywarkę na wysokości około 60 cm, co znacznie ułatwia wkładanie naczyń, szafki nadstawne nad wysokimi szafami zamontowano pod sam sufit co pozwoliło na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Szkło na ścianie okazało się bardzo praktycznym rozwiązaniem zabezpieczającym ścianę przed zabrudzeniami.

Photos:11

Nowoczesna kuchnia otwarta na salon wykonana z frontów MDF lakierowanych na wysoki połysk
Nowoczesna kuchnia otwarta na salon wykonana z frontów MDF lakierowanych na wysoki połysk

Prezentowane wnętrze zostało zaprojektowane przez współpracującą z naszą firmą, arch. wnętrz Magdę Czechowicz. Nasze studio wykonało zabudowę mebli kuchennych, stolik kawowy oraz szafkę RTV zgodnie z projektem Pani architekt. Meble wykonane zostały z płyt MDF lakierowanych na wysoki połysk. Ściana w kuchni zabezpieczona została w całości szkłem, które stało się równocześnie tłem do dekoracyjnego okapu Elica pełniącego funkcję pochłaniacza i dekoracyjnej lampy.

Photos:10

Klasyczna kuchnia z frontem drewnianym i nowoczesnymi dodatkami
Klasyczna kuchnia z frontem drewnianym i nowoczesnymi dodatkami

Pomieszczenie, w którym znajduje się kuchnia pełni również funkcję jadalni. Fronty kuchni wykonane są z lakierowanego drewna dębowego, blat wykonano z granitu. W projekcie zastosowano stalowe elementy takie jak uchwyty, czy wykończenie okapu co spowodowało przełamanie stylu z typowo klasycznego na uniwersalny.

Photos:5

Kuchnia połączona z salonem i jadalnią
Kuchnia połączona z salonem i jadalnią

Meble kuchenne wykonane zostały z płyty fornirowanej wenge oraz białych frontów lakierowanych na wysoki połysk. Ciekawym rozwiązaniem w kuchni jest podwyższony cokół pod szafkami dolnymi i wykorzystanie przestrzeni pod szafkami dzięki wysuwanym szufladom. Warto zwrócić uwagę na rozwiązanie ściany w, której umieszczono sprzęt RTV. Telewizor został wpuszczony w specjalnie wykonaną pod niego wnękę, a pozostały sprzęt schowano za czarnym szklanym frontem przepuszczającym sygnał z pilotów. Realizacja wg projektu arch. Agnieszki Kowalczyk – VIP Studio.

Photos:10

Nowoczesna kuchnia otwarta na salon z dużą wyspą
Nowoczesna kuchnia otwarta na salon z dużą wyspą

W centralnej części kuchni ustawiona została wyspa wykonana w całości z czarnego granitu. W wyspie umieszczono zlewozmywak podwieszany pod blatem oraz szeroką płytę indukcyjną. Blat wyspy stał się równocześnie jedynym blatem roboczym w kuchni ponieważ główna ściana została w pełni zagospodarowana przez wysokie szafy gospodarcze. W wysokich szafach zabudowane zostały również piekarnik i chłodziarko-zamrażarka. Realizacja wg projektu arch. Agnieszki Kowalczyk – VIP Studio.

Photos:11

Nowoczesne wnętrze z kuchnią otwarta na salon
Nowoczesne wnętrze z kuchnią otwarta na salon

Meble kuchenne wykonane zostały z białych frontów lakierowanych na wysoki połysk. Blat wykonano z czarnego granitu co pozwoliło na zastosowanie zlewu podwieszanego wykonanego z fragranitu. Ścianę zabezpieczono szkłem, które oświetlane jest dolnymi wieńcami szafek wiszących, w których zastosowano szklane dna z oświetleniem LED. Warto zwrócić uwagę na komodę w jadalni wykonaną z elementów fornirowanych, lakierowanych na wysoki połysk z przechodzącym usłojeniem wzdłuż frontów. Realizacja wg projektu arch. Agnieszki Kowalczyk – VIP Studio.

Photos:21

Nowoczesna kuchnia z kryształowym okapem Elica - STAR
Nowoczesna kuchnia z kryształowym okapem Elica - STAR

W kuchni zastosowano dekoracyjny pochłaniacz włoskiego producenta Elica - STAR. Jako tło użyto szarego szkła lacobel, które dodaje niesamowitego efektu dzięki odbijającemu się światłu. W projekcie wykonano również zabudowy szaf z frontów szklanych. W łazience podłogę oraz ściany pokryto marmurem w połączeniu ze złotymi kaflami DUNE. Stare bukowe schody przemalowano na biało. Projekt wykonali: arch. Wojciech Siudowski oraz Tomasz Piotrowski.

Photos:22

Nowoczesna kuchnia z frontami wykonanymi z białego lakieru w wykończeniu matowym
Nowoczesna kuchnia z frontami wykonanymi z białego lakieru w wykończeniu matowym

Projekt wykonany w małym mieszkaniu w bloku, fronty MDF lakierowanie na biało w wykończeniu matowym. Ciekawym kontrastem jest czarny sprzęd AGD. Mała kuchnia ale zawiera wszystko co niezbędne. Projekt wykonał: Tomasz Piotrowski

Photos:4

Klasyczna kuchnia wykonana z ciemnego drewna akacjowego
Klasyczna kuchnia wykonana z ciemnego drewna akacjowego

Kuchnia wykonana z ciemnego drewna akacjowego, fronty wykonane są w całości z drewna łącznie z płyciną, ciekawym elementem kuchni są fronty gięte w szafkach dolnych oraz szafkach wiszących ze szkłem kryształowym. Projekt wykonał: Tomasz Piotrowski

Photos:4

Nowoczesna kuchnia z frontami wykonanymi z białego lakieru w wykończeniu matowym w połączeniu ze stalowym sprzętem
Nowoczesna kuchnia z frontami wykonanymi z białego lakieru w wykończeniu matowym w połączeniu ze stalowym sprzętem

Nowoczesna kuchnia z lakierowanymi białymi frontami w wykończeniu matowym, właściciele ze względu na dużą rodzinę zdecydowali się na rozwiązanie z oddzielną wysoką zamrażarką oraz chłodziarką w wykończeniu stalowym. Projekt wykonał: Tomasz Piotrowski

Photos:7

Kuchnia nowoczesna, fronty kremowe MDF lakierowane na wysoki połysk, okap w zabudowie wykończonej szkłem
Kuchnia nowoczesna, fronty kremowe MDF lakierowane na wysoki połysk, okap w zabudowie wykończonej szkłem

Kuchnia nowoczesna wykonana z frontów lakierowanych na wysoki połysk. Ciekawym rozwiązaniem w kuchni jest okap w zabudowie gips-karton wykończonej od frontu szkłem. Silniki oraz wentylatory zostały umieszczone na zewnątrz budynku dzięki czemu przy bardzo dużej wydajności okapów nie ma problemu z głośnością i hałasem pracujących silników. Warto również zwrócić uwagę na zmywarkę zamontowaną na wysokości około 40 cm od posadzki co znacznie ułatwia wkładanie i wyciąganie naczyń.

Photos:7

Nowoczesna kuchnia z frontami wykonanymi z białego lakieru na wysoki połysk bez uchwytów
Nowoczesna kuchnia z frontami wykonanymi z białego lakieru na wysoki połysk bez uchwytów

Najnowsze rozwiązania techniczne dają możliwość wykonania kuchni bez stosowania żadnych uchwytów. Fronty w szafkach wiszących mogą być otwierane na bok, uchylne do góry, a w szufladach możemy zastosować elektryczne wspomaganie otwierania. Dzięki takim rozwiązaniom uzyskujemy gładkie powierzchnie i bardzo nowoczesny wygląd. Projekt wykonał: Tomasz Piotrowski

Photos:6

Nowoczesna kuchnia z białymi, lakierowanymi frontami na wysoki połysk
Nowoczesna kuchnia z białymi, lakierowanymi frontami na wysoki połysk

Projekt wykonano w domu wybudowanym w latach 80-tych. Dzięki zastosowaniu nieregularnych kształtów (słup konstrukcyjny), bardzo nowoczesnego okapu i prostej formy mebli uzyskano efekt nowoczesnego wnętrza. Na ścianie za okapem użyto szklanej mozaiki. Wyspa w całości została wykonana z kamienia - granit Kashmir White. Projekt wykonał: Tomasz Piotrowski

Photos:13

Polityka prywatności
TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnymi po kliknięciu na link Polityka prywatności po prawej stronie. Jeśli nie zmienią Państwo ustawień swojej przeglądarki tak, aby je zablokować, pliki cookie będą zapisywane w przeglądarce na Państwa urządzeniu.

Polityka prywatności

Pliki cookie są niewielkimi plikami tekstowymi, które są wykorzystywane przez strony internetowe i zapisywane w pamięci Państwa urządzenia (np. komputera lub telefonu). Pliki te informują nas np. o tym, czy wcześniej odwiedzali Państwo naszą stronę internetową.

Standardowo pliki Cookie są wykorzystywane aby:

  • usprawnić działanie stron internetowych i dostarczyć bardziej spersonalizowaną treść,
  • uprościć działanie stron internetowych,
  • monitorować ruch na stronach internetowych, aby lepiej zoptymalizować stronę.
Wykorzystywane przez nas pliki cookie są bezpieczne i nie powodują żadnych zmian w oprogramowaniu na Państwa urządzeniach.

Podczas przeglądania naszych stron internetowych mogą Państwo zablokować lub usunąć pliki Google wykorzystując do tego ustawienia Państwa przeglądarki. W zależności od tego z jakiego urządzenia Państwo korzystają, metody konfiguracji plików cookie mogą się różnić i z reguły będą opisane w menu pomocy (lub instrukcji do obsługi urządzenia).

Informacje na temat zmian w plikach cookie w najpopularniejszych przeglądarkach znajdą Państwo poniżej: